O nas


Interaktywna agencja reklamowa.
Reklama to nasza pasjaAgencja Digi-Art Studio od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom i Partnerom najnowocześniejsze narzędzia marketingowe i e-marketingowe, związane z promocją i rozwojem marek oraz pełną gamę usług w obszarze reklamy w kanałach on-line i offline w Polsce i na wybranych rynkach UE.

Od 2006 roku odnotowujemy nieprzerwany, dynamiczny wzrost naszej firmy. Dzięki konsekwentnemu wdrażaniu najlepszej jakości rozwiązań technologicznych, spełniamy oczekiwania współpracujących z nami firm, wzmacniając ich marki i pozycję na rynku.

 

Nasz doświadczony zespół grafików kreatywnych, ekspertów DTP i animacji oraz webmasterów zapewnia najwyższe standardy jakości produkcji marketingowej oraz zarządzania projektami marketingowymi i PR.


Technologia
nam sprzyja


Naszą specjalnością jest tworzenie responsywnych stron internetowych, kreowanie kampanii promocyjnych Google Adwords, prowadzenie działań z wykorzystaniem systemów Marketing Automation oraz projektowanie, skład DTP i druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i najlepsze dostępne na rynku narzędzia graficzne. Pracujemy w technologii: Adobe Creative Cloud, Corel, Synology, Citrix Podio, Wordpress, Php, Javascript, które pozwalają nam kreować najwyższej jakości, innowacyjne materiały reklamowe i promocyjne.