Jesteś obecny lub chcesz rozwijać skutecznie Twoje produkty i usługi na rynku europejskim?Z przyjemnością informujemy, że nasza Agencja zapewnia polskim firmom
pełną obsługę działań marketingowych
na 5 rynkach Unii Europejskiej!

Całościowe prowadzenie zintegrowanych działań marketingowych i PR na rynkach lokalnych państw UE.

Na każdym z tych rynków zapewniamy profesjonalną obsługę w docelowym języku.

 


Rafal Kirzyński

Partner Zarządzający
+48 600 234 777
rafal.kirzynski@digi-artstudio.com


 
Czytaj Więcej

Ekspert w obszarze Public Relations, komunikacji korporacyjnej i marketingowej, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

W swojej profesjonalnej karierze współpracował m.in. z Philips, Schneider-Electric i Grupą Integer, jednym z największych prywatnych operatorów pocztowych i logistycznych w Europie i globalnym liderem zautomatyzowanych systemów dostaw dla e-commerce (Paczkomatów). Jego firma z sukcesem wprowadziła i wypromowała usługę Paczkomatów na 2 kluczowych rynkach Europy Zachodniej – we Francji i Włoszech.

Przed założeniem własnej agencji doradczej, Rafał Kirzyński pełnił funkcję Managera ds. Komunikacji Marketingowej na obszar Europy Środkowej i Wschodniej w firmie Philips oraz Managera ds. Komunikacji Marketingowej na region EMEA w Schneider Electric/APC. Do zakresu jego obowiązków należały zintegrowane działania z obszaru komunikacji marketingowej i Public Relations związane z wdrażaniem komunikacji globalnej oraz budowy pozycji marek na rynku polskim i rynkach międzynarodowych.

Rafał Kirzyński jest doktorem nauk europejskich, absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Biegle zna 4 języki obce: angielski, włoski, francuski i hiszpański.