Kalendarze 2017


Nasza ofertaDobrze opracowany kalendarz to nie tylko „poprawna” i „nudna” książka!

Twój kalendarz może stać się wyróżniającą i dynamiczną kreacją, a tym samym najlepszym doradcą i ambasadorem Twojego brandu. Ponieważ oprócz funkcji reklamowej ma również wartość użyteczną będzie pracował na sukces Twojej firmy przez cały rok. Warto zatem zaopatrzyć się w spersonalizowane dla swojej firmy kalendarze aby pod koniec roku obdarować nimi swoich kontrahentów, partnerów biznesowych czy potencjalnych klientów.

To jaki kalendarz wybrać z szerokiego wachlarza oferowanych na rynku zależy wyłącznie od Ciebie, od profilu Twojej działalności i użyteczności dla osób, którym chcesz je ofiarować. Warto zatem zadbać o ciekawy design i treść w nim zawartą – pamiętaj, że ta reklama ma być aktywna u Twoich odbiorców przez cały rok!

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz gotowy wzór, a my opatrzymy go logo Twojej firmy lub skontaktuj się z nami aby spersonalizować wybrany przez Ciebie kalendarz.


2017 pomysłów
na Twój kalendarzZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy na 2017 rok!
Kalendarze, które zapewnią najlepszą, całoroczną reklamę Twojej firmy.


Z wielką przyjemnością oferujemy pierwszym 50 Zamawiającym dodatkową zniżkę w wysokości 30% na zaprojektowanie i produkcję kalendarzy na 2017 r.

Oferta jest ważna do 30 listopada 2016 r.!