Agencja webowa i urządzeń mobilnych


Nasza wizjaElementem kluczowym w realizacji działań interaktywnych jest Twoja strona internetowa.
Jej zasadniczą funkcją powinno być zwiększanie widoczności Twojej marki, umacnianie Twojej pozycji na rynku i w efekcie – wzrost sprzedaży i zysków Twojej firmy. Pomożemy Ci przekształcić Waszą stronę www w potężne medium, przyciągające, konwertujące i lojalizujące Twoich klientów.

Nasza Oferta

Oferta obejmuje następujące działania:
 

 

ponad 100

udanych realizacji

 

Pełna responsywność

Obecnie już około 40% ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych, dbamy więc o to, aby Klient mógł komfortowo przeglądać stronę na różnego rodzaju urządzeniach: komputerach, smartfonach, tabletach. Strona posiada oddzielne widoki graficzne dla poszczególnych urządzeń.
Dodatkowo strony, które nie są przystosowane do urządzeń mobilnych, nie są uwzględniane w wynikach wyszukiwań na tych urządzeniach w przeglądarce Google. Responsywność daje więc pełną widoczność bez względu na to, na jakim urządzeniu Państwa strona jest wyszukiwana.

Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami

W tym celu wyeliminowaliśmy całkowicie użycie technologii Flash, która jest nieobsługiwana przez system iOS.
W zamian - wszelkie elementy animowane i ruchome na stronie wykonane są w technologii javascript/jquery.

Kompatybilność ze standardami W3C oraz najpopularniejszymi przeglądarkami

M. in.: z IE, Mozilla, Google Chrome, Safari, Opera.

Integracja strony z kontem Google Analitics

Dzięki temu narzędziu dostajemy dostęp do bardzo szczegółowych statystyk odwiedzin naszej strony.
Jeśli Klient nie posiada takiego konta, założymy je i przekażemy login oraz hasło.


Indywidualne podejście
do KlientaStrony, które tworzymy, zawsze powstają na podstawie analizy Państwa potrzeb i oczekiwań oraz specyfiki Waszej branży. Ich właściwe rozpoznanie pozwala nam spersonalizować realizacje tak, by w najwyższym możliwym standardzie dostarczyć Państwu produkt, spełniający Wasze oczekiwania w 100 procentach.

Niepowtarzalne projekty stron www, które proponujemy, pozwolą Państwu na efektywne wyróżnienie się spośród konkurentów na rynku oraz przyciągnięcie uwagi Waszych potencjalnych Klientów. Z wielką dbałością o szczegóły robimy wszystko, by poprzez odpowiedni układ graficzny, wizualizacje i adekwatną kolorystykę zaprezentować walory Państwa firmy.