Nowy Marketing jest możliwy!


Skorzystaj z przełomowej na
rynku oferty dedykowanego
doradcy marketingu i PR
dla
Twojej firmyDigi-Art Studio oferuje przełomową jakość usług w obszarze marketingu i PR, zapewniając maksymalnie efektywne i inteligentne zarządzanie zasobami i budżetem przedsiębiorstw.

Co czyni naszą ofertę wyjątkową?

 • Rewolucyjna usługa obejmująca pakiet współpracy z najlepszymi na polskim rynku ekspertami w obszarze marketingu i PR już od kwoty miesięcznego wynagrodzenia specjalisty (2999 zł netto);
 • Przełomowe dla Twojej firmy audyty prowadzonych działań w obszarze marketingu i PR, dzięki którym możesz zaoszczędzić do 50% budżetów przeznaczonych na tę działalność, osiągając do 50% więcej korzyści;
 • Nastawione na Twój sukces indywidualne wsparcie i doradztwo, które pozwoli Ci pokonać konkurencję i osiągnąć konkretne cele biznesowe;
 • Naszą żelazną zasadą są działania oparte o zwiększanie dochodów przy maksymalnie inteligentnym wykorzystaniu budżetu. Z nami osiągasz zyski już od pierwszego dnia wspólnej pracy.
 

Co czyni nas wyborem Nº 1Nie tracimy czasu na biurokrację i rutynę. Przeciwnie, traktujemy każdego naszego klienta jak strategicznego partnera w ramach indywidualnej, oczekiwanej przez Ciebie formy współpracy. Od pierwszego dnia współpracy stajemy się Twoimi „oczami i uszami”.

Wdrażamy się w Twoją sytuację i błyskawicznie zaczynamy myśleć jak Ty. Cel jest tylko jeden: zrealizować Twój cel biznesowy, zaoszczędzić Twoje środki, wygrać z Twoimi konkurentami, osiągnąć strategiczną przewagę w branży, w której działasz i chcesz się rozwijać. Poniżej dowiesz się więcej o naszym przełomowym podejściu.


Po pierwsze - pomagamy Ci odpowiedź na pytanie “gdzie jestem” i “co mogę zrobić lepiej”?

Na tym etapie przedstawiamy Ci zewnętrzną analizę Twoich działań i sytuacji, w której się znajdujesz w obszarze działań marketingowych i PR-owych. Wskazujemy, jak plasujesz się na tle konkurencji. Określamy Twoje mocne strony i te obszary, gdzie możemy osiągnąć razem najlepsze efekty. Definiujemy drogę do Twojego sukcesu!

Po drugie - wdrażamy podejście: “do 50% więcej korzyści przy obniżeniu do 50% wydatków”

W praktyce naszej branży przyjmuje się, że 20% budżetów marketingowych jest marnotrawione na działania błędne i nietrafione, a nieoptymalne korzystanie z budżetów powoduje, że 80% ponoszonych wydatków może przynieść zaledwie 20% zakładanych korzyści.
My umiemy przywrócić temu procesowi korzystną dla Ciebie efektywność. Wiemy, że budżet marketingowy i promocyjny nie jest wirtualnym zapisem księgowym, lecz pochodzi ze środków wypracowanych ciężką pracą działów sprzedażowych Twojej firmy. Dlatego przedłożymy Ci analizę ponoszonych wydatków z punktu widzenia ich skuteczności i celowości, jak również przedstawimy ocenę możliwości zmniejszenia kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności i mocy działania Twojego marketingu.

Po trzecie - podejście zintegrowane. Co to oznacza?

W podejściu często funkcjonującym na rynku, PR jest traktowany jako element „a nice have” lub dodatkowy, mało istotny element działań marketingowych. My pokażemy Ci, że właściwie wykorzystywany PR może stać się potężną bronią Twojej firmy i jest najbardziej efektywnym kosztowo instrumentem budowania Twojej pozycji na rynku. Pomożemy Ci określić, jak możesz skutecznie wpływać na Twoje otoczenie biznesowe i osiągnąć strategiczną przewagę nad konkurencją. Pokażemy, ile konkretnych korzyści przyniosą Ci odpowiednio zaplanowane i poprowadzone działania PR.


Nasi najlepsi na rynku
eksperci
pracowali dla: • nm1
 • nm2
 • nm3
 • nm4
 • nm5
 • nm6
 • nm7

Teraz z zaangażowaniem skoncentrujemy się na osiągnięciu Twoich sukcesów. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami.


  client2client
 • Współpracę z Digi-Art Studio mogę oceniać w samych superlatywach. Jakość i kreatywność zaproponowanych rozwiązań pomogła nam zrealizować założone cele na rynku polskim i wybranych rynkach europejskich. Nigdy wcześniej nie uzyskaliśmy tak dobrych efektów za pomocą tak relatywnie niewielkich kosztów. Byłam pod osobistym wrażeniem jakości obsługi, wsparcia i poziomu zaangażowania ze strony partnerów Agencji Digi-Art Studio.
  Katarzyna Piłat
  Head of International Marketing Integer SA
 • Agencja Digi-Art Studio zrealizowała audyt, na podstawie którego określiliśmy nasze oczekiwania biznesowe a także budżet potrzebny na ich realizację. W efekcie współpracy powstała skuteczna strategia marketingowa i PR, która spełnia nasze oczekiwania zarówno pod względem sprzedażowym jak i kosztowym. Nieoceniona pozostaje dyspozycyjność, szybkość realizacji, terminowość oraz świeże spojrzenie na wymagający rynek usług księgowych, na którego obszarze działamy.
  Ewelina Krawiec
  Partner Zarządzający Kancelaria WET
 

Kiedy nas potrzebujesz?

Będziemy Twoim najlepszym wyborem, kiedy chcesz zmaksymalizować zyski przy ograniczeniu wydatków na marketing i PR. Pomożemy Ci także w sytuacji, kiedy widzisz, że działania marketingu i PR w Twojej firmie nie realizują wyznaczonych przez Ciebie celów – powiemy Ci, w jaki sposób można to osiągnąć. Pokażemy Ci, jak prowadzić deklasujące Twoją konkurencję działania zintegrowane, abyś mógł jak najszybciej osiągnąć pozycję lidera na rynku.


Jak wygląda współpraca?

Pierwszym etapem jest spotkanie, na którym omawiamy Twoją sytuację i potrzeby. Następnie przedstawiamy Ci nasze oceny i analizy, na podstawie których budujemy rekomendacje i plany działań. Po akceptacji planu, pomagamy realizować działania w praktyce. Działamy jak Twój osobisty doradca i jesteśmy do twojej dyspozycji w każdej sytuacji, w której tego potrzebujesz.

Jak kształtują się nasze ceny?

Dostarczymy Ci najlepszej jakości usługi już od kwoty 2999 zł za projekt lub współpracę w 1 miesiącu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb oraz możliwości. Szczegółowe warunki wynagrodzenia określamy każdorazowo w ustalanej wspólnie z Tobą umowie o współpracy.Dlaczego będziesz zadowolony z naszych usług?

Ponieważ dostaniesz do ręki najlepszą broń – Twojego znakomicie przygotowanego i zdeterminowanego do osiągnięcia sukcesu, osobistego doradcę w obszarze marketingu i PR. Jesteśmy praktykami, jesteśmy dynamiczni – jesteśmy nastawieni na osiągnięcie sukcesu przy jak największych zyskach dla Twojej firmy.


 


Rafal Kirzyński

Partner Zarządzający
+48 600 234 777
rafal.kirzynski@digi-artstudio.com


 
Czytaj Więcej

Ekspert w obszarze Public Relations, komunikacji korporacyjnej i marketingowej, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

W swojej profesjonalnej karierze współpracował m.in. z Philips, Schneider-Electric i Grupą Integer, jednym z największych prywatnych operatorów pocztowych i logistycznych w Europie i globalnym liderem zautomatyzowanych systemów dostaw dla e-commerce (Paczkomatów). Jego firma z sukcesem wprowadziła i wypromowała usługę Paczkomatów na 2 kluczowych rynkach Europy Zachodniej – we Francji i Włoszech.

Przed założeniem własnej agencji doradczej, Rafał Kirzyński pełnił funkcję Managera ds. Komunikacji Marketingowej na obszar Europy Środkowej i Wschodniej w firmie Philips oraz Managera ds. Komunikacji Marketingowej na region EMEA w Schneider Electric/APC. Do zakresu jego obowiązków należały zintegrowane działania z obszaru komunikacji marketingowej i Public Relations związane z wdrażaniem komunikacji globalnej oraz budowy pozycji marek na rynku polskim i rynkach międzynarodowych.

Rafał Kirzyński jest doktorem nauk europejskich, absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Biegle zna 4 języki obce: angielski, włoski, francuski i hiszpański.